Aktualno軼i    Telefony    Przewodnik pacjenta    Przetargi    Praca

Konkurs Efektywna Firma 2012

Konkurs Gepardy Biznesu 2012

Wiktoria 2012

Wysoka jako嗆 w ochronie zdrowia
Szpitale Tczewskie S.A. bra造 udzia w Og鏊nopolskim Konkursie i Programie Certyfikacji Podmiot闚 Bran篡 Medycznej "Wysoka jako嗆 w ochronie zdrowia".
Przyznany Certyfikat i Grand Quality potwierdza, i plac闚ka spe軟ia kryteria certyfikacyjne w zakresie polityki jako軼i oraz wykazuje si nowoczesnym i innowacyjnym podej軼iem do zarz康zania, wp造waj帷ym na efektywno嗆 i skuteczno嗆 w realizowaniu cel闚 na rynku medycznym.
  2016-04-07 Ogor鏚 Nadziei 24.04.2016
  Okres 鈍i徠 Bo瞠go Narodzenia w Hospicjum 2015
 Wigilia… Ile my郵i i uroku kryje w sobie to jedno, proste, magiczne s這wo. Wzrusza nas i porusza serca czarem wspomnie. A wszystko jest, jak przed rokiem.
W szpitalnych oddzia豉ch (Hospicjum, ZOL, Rehabilitacja) 堯磬a zaj皻e s przez pacjent闚 wymagaj帷ych ca這dobowej hospitalizacji. Czas 鈍i徠eczny dla chorych jest trudny i smutny. Towarzysz帷a temu roz陰ka z najbli窺zymi oraz cierpienie obni瘸j nastr鎩 pacjent闚. Naszym priorytetem jest, aby ten szczeg鏊ny okres Bo瞠go Narodzenia chorzy prze篡li w rado軼i i mi這軼i, aby nikt nie poczu si samotny. Podopieczni wraz z personelem przygotowywali si do 安i徠 od pocz徠ku grudnia. Na przemian roznosi造 si zapachy wypiekanych pierniczk闚 z 篡wic 鈍ie篡ch ga陰zek 鈍ierk闚 oraz choinki. Dzi瘯i pomys這wo軼i pracownik闚 z terapii zaj璚iowej, wykonywane by造 ozdoby i stroiki 鈍i徠eczne, bombki, anio趾i, czemu towarzyszy wsp鏊ny 酥iew kol璠i pastora貫k oraz wspomnienia z domu rodzinnego.
  Szpitale Tczewskie S.A. uzyska造 4 certyfikaty
Szpitale Tczewskie S.A. dnia 18.11.2015r. uzyska造 4 certyfikaty po wprowadzeniu zintegrowanego systemu zarz康zania wystawione przez DEKRA Certification Sp. z o.o. Zakres certyfikacji obejmuje wszystkie lokalizacje Szpitale Tczewskie S.A. w siedzibach na: ul. 30 Stycznia 57/58, ul.1-go Maja 2, ul. Paderewskiego 11, ul. Wojska Polskiego 5, ul. Lecha 11 w Tczewie oraz ul.7-Marca 10 w Gniewie i ul. P鏊ko 12 w Pelplinie.

Informujemy, i...
  Nieczynna administracja

Informujemy, ze w dniu 14.08.2015 (pi徠ek) administracja Szpitala b璠zie nieczynna.

Miko豉jki 2014
Miko豉j na oddziale dzieci璚ym 安i皻y Miko豉j, mimo wielu obowi您k闚, znalaz czas, aby odwiedzi najm這dszych pacjent闚 Szpitala w Tczewie. Miko豉j wraz ze swoimi pomocnikami przyby na Oddzia Pediatryczny oraz do O鈔odka Rehabilitacji Dziennej dla dzieci z zaburzeniami wieku rozwojowego, gdzie wr璚zy wszystkim dzieciom 鈍i徠eczne upominki.
  Bezp豉tne koszystanie z zaj耩 - Szko豉 Rodzenia (od marca do listopada 2014)

W okresie od marca do listopada 2014 kobiety oczekuj帷e dziecka, bezrobotne oraz ma這letnie,dzi瘯i TTK "Brama" i PTP, mog bezp豉tnie korzysta z zaj耩, kt鏎e przygotuj je do porodu oraz 鈍iadomego macierzy雟twa.

Informacje pod numerem: 609-183 629.
  Konferencja z okazji Mi璠zynarodowego Dnia Piel璕niarki i Po這積ej

16 maja 2014r., w Willi Le郾e Ustronie w Lubiszewie, odby豉 si konferencja z okazji Mi璠zynarodowego Dnia Piel璕niarki i Po這積ej. Konferencja by豉 okazj do spotkania si piel璕niarek i po這積ych pracuj帷ych w naszym Szpitalu z Zarz康em Sp馧ki oraz z Przedstawicielkami Okr璕owej Izby Piel璕niarek i Po這積ych w Gda雟ku.
  Akcja charytatywna "Ogrody Nadziei" 2014

Dnia 11.05.2014r., ju po raz dziewi徠y, przy Hospicjum w Tczewie, w ramach corocznej Akcji Charytatywnej „Ogr鏚 Nadziei”, odby si festyn po陰czony ze zbi鏎k pieni璠zy. Symbolem akcji jest 穎nkil, przypominaj帷y o pacjentach, oczekuj帷ych pomocy
i opieki w trudnym czasie choroby, cierpienia i umierania. To mi璠zynarodowy symbol nadziei, a tak瞠 naszej jedno軼i z osobami najbardziej potrzebuj帷ymi.

Ogr鏚 Nadziei 2014
  Wizyty w poradni neurochirurgicznej
Informujemy, i w co „drugi” poniedzia貫k pocz患szy od dnia 31.03.2014r. w godzinach od 15-tej do 18-tej b璠zie przyjmowa w poradni neurochirurgicznej (wizyty odp豉tne) przy ul. 30-go Stycznia w Tczewie dr n. med. specjalista neurochirurg Wojciech Wasilewski.
Rejestracji do specjalisty nale篡 dokona w budynku przy ul. 30-go Stycznia 57/58, tel. 777-66-64.

Strona 1 z 3 1 2 3 >