Remonty
 Zarz±d Szpitala, maj±c na uwadze dobro pacjentów, wdro¿y³ w ¿ycie projekt, polegaj±cy na remontowaniu pomieszczeñ szpitalnych tak zwanym „systemem gospodarczym”. Od 2012 roku przeprowadzane s± prace zwi±zane z popraw± infrastruktury technicznej, przy jednoczesnej optymalizacji kosztów zwi±zanych z pracami remontowymi. Pierwsze efekty mo¿na zobaczyæ w budynku Oddzia³u Chorób Wewnêtrznych przy ul. Paderewskiego...
  Spotkanie prezesa Szpitali Tczewskich S.A. z Senatorem RP
 W dniu 15 lutego 2013 roku, Prezes Janusz Boniecki spotka³ siê z Senatorem RP Leszkiem Czarnobajem, w siedzibie Szpitali Tczewskich S.A., w Tczewie.
Tematem spotkania by³o min. omówienie bie¿±cych spraw dotycz±cych ochrony zdrowia. Poruszono w szczególno¶ci kwestie zwi±zane z finansami publicznym. Rozmawiano o optymalizacji kosztów w s³u¿bie zdrowia, a tak¿e o nowoczesnych metodach zarz±dzania szpitalem.
Senator Leszek Czarnobaj, w Senacie VIII kadencji zasiada w Komisji Bud¿etu i Finansów Publicznych oraz Komisji Spraw Emigracji i £±czno¶ci z Polakami za Granic±.
  Nocna i ¶wi±teczna opieka zdrowotna od marca w Szpitalach
Uprzejmie informujemy mieszkañców  miasta Tczew, gminy Tczew i gminy Subkowy, ¿e od dnia 01.03.2013 r. w Szpitalach Tczewskich S.A. przy ul. 30 Stycznia 57/58 w Tczewie (budynek G) bêd± udzielane ¶wiadczenia Nocnej i ¦wi±tecznej Opieki Zdrowotnej.

Wiêcej na stronie NOCNA OPIEKA
  OG£OSZENIE O WPROWADZONYCH ZMIANACH W TRE¦CI INFORMACJI O STRUKTURZE ODPOWIEDZI NA ZAPROSZENIE DO NEGOCJACJI

Zarz±d Powiatu Tczewskiego (z siedzib± pod adresem: ul. Piaskowa 2, 83-110 Tczew) dzia³aj±c w imieniu Powiatu Tczewskiego, podaje do publicznej wiadomo¶ci, ¿e zosta³y wprowadzone zmiany w tre¶ci informacji o strukturze odpowiedzi na zaproszenie do negocjacji.

Og³oszenie o przed³u¿eniu terminu sk³adania odpowiedzi na zaproszenie do negocjacji

Zarz±d Powiatu Tczewskiego (z siedzib± pod adresem: ul. Piaskowa 2, 83-110 Tczew) dzia³aj±c w imieniu Powiatu Tczewskiego, informuje, ¿e zosta³ przed³u¿ony termin sk³adania odpowiedzi na zaproszenie do negocjacji.

Ogloszenie - zaproszenie do negocjacji w sprawie zakupu akcji Szpitali Tczewskich S.A.

OG£OSZENIE Zarz±d Powiatu Tczewskiego (z siedzib± pod adresem: ul. Piaskowa 2, 83-110 Tczew) dzia³aj±c w imieniu Powiatu Tczewskiego, na podstawie postanowieñ uchwa³y Nr XXVII/191/08 Rady Powiatu Tczewskiego z dnia 28 pa¼dziernika 2008 roku w sprawie okre¶lenia zasad wnoszenia wk³adów oraz obejmowania, nabywania i zbywania udzia³ów i akcji w spó³kach z udzia³em Powiatu Tczewskiego, zmienionej uchwa³± Nr XXI/121/12 Rady Powiatu Tczewskiego z dnia 27 marca 2012 r., zaprasza zainteresowane podmioty do negocjacji w sprawie:

zakupu do 99 %, tj. do 384 562 akcji, nie mniej jednak ni¿ 51 %, tj. 198 108 akcji na okaziciela Spó³ki Szpitale Tczewskie S.A. z siedzib± w Tczewie, ul. 30 Stycznia 57/58 nale¿±cych do Powiatu Tczewskiego o warto¶ci nominalnej 50,00 z³ ka¿da.

Przedmiotem zbycia s± akcje serii A na okaziciela o warto¶ci przekraczaj±cej kwotê 50.000,00 euro w rozumieniu art. 7 ust 3 pkt 2 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spó³kach publicznych. Sprzeda¿ akcji zostanie dokonana na rzecz jednego podmiotu b±d¼ konsorcjum.

W dokonywaniu oferty oraz zbyciu akcji na podstawie tej oferty po¶redniczy Dom Maklerski BDM S.A., ul. Stoja³owskiego 27, 43-300 Bielsko-Bia³a.

Dzieñ Kobiet w Szpitalach Tczewskich S.A.
 Miêdzynarodowy Dzieñ Kobiet to okazja do spotkania Prezesa Zarz±du z przedstawicielkami kobiet pracuj±cymi w Szpitalu w Tczewie. Z tej okazji Prezes Janusz Boniecki, jako przedstawiciel mêskiej czê¶ci personelu z³o¿y³ ¿yczenia i wrêczy³ kwiaty wszystkim paniom obecnym na spotkaniu.
Prezes przekaza³ równie¿ s³odkie ¿yczenia w postaci tortów dla wszystkich pañ pracuj±cych na oddzia³ach i w administracji szpitala.

Uroczyste otwarcie nowych pomieszczeñ poradni specjalistycznych

Dnia 6 marca 2012 roku odby³o siê uroczyste otwarcie nowych pomieszczeñ poradni specjalistycznych i podstawowej opieki zdrowotnej. Uroczysto¶æ u¶wietnili sw± obecno¶ci± Starosta Powiatu Tczewskiego pan Józef Puczyñski, Cz³onek Zarz±du Powiatu pan Stanis³aw Ackerman, Cz³onek Zarz±du Powiatu pan Witold Sosnowski, Ksi±dz Pra³at Piotr Wysga, Zastêpca Przewodnicz±cego Rady Powiatu pani Alicja Gajewska oraz Komendant Powiatowy Policji w Tczewie podinsp. Robert Sudenis.

Prezes Janusz Boniecki oprowadzi³ przyby³ych go¶ci po nowo otwartych pomieszczeniach, gdzie ¶wiadczone s± us³ugi z zakresu porad specjalistycznych dla wszystkich mieszkañców powiatu tczewskiego.

Strona 3 z 3 < 1 2 3