Remonty
  Zarz±d Szpitala, maj±c na uwadze dobro pacjentów, wdro¿y³ w ¿ycie projekt, polegaj±cy na remontowaniu pomieszczeñ szpitalnych tak zwanym „systemem gospodarczym”. Od 2012 roku przeprowadzane s± prace zwi±zane z popraw± infrastruktury technicznej, przy jednoczesnej optymalizacji kosztów zwi±zanych z pracami remontowymi. Pierwsze efekty mo¿na zobaczyæ w budynku Oddzia³u Chorób Wewnêtrznych przy ul. Paderewskiego (Oddzia³ dla kobiet). Ekipa remontowa pracowa³a przez kwarta³. Prace przeprowadzone zosta³y we wszystkich salach ³ó¿kowych, ³azienkach dla pacjentów, gabinetach personelu medycznego, pomieszczeniach gospodarczych i porz±dkowych oraz korytarzu Oddzia³u. Dziêki temu uda³o siê uzyskaæ efekt, który zaskoczy³ nie tylko pracowników Oddzia³u, ale przede wszystkim naszych pacjentów, którzy wypowiadaj± siê bardzo pozytywnie o efektach naszej pracy. Lepsze warunki to wiêkszy komfort i poczucie bezpieczeñstwa naszych pacjentów oraz lepsze warunki pracy dla personelu medycznego.

ZDJÊCIA ODDZIA£U INTERNISTYCZNEGO

W 2012 roku uda³o siê nam równie¿ wyremontowaæ salê patologii ci±¿y oraz salê po³o¿nic na Oddziale Ginekologiczno-Po³o¿niczym,  przy ul. 30 Stycznia 57/58. Obydwie sale maj± wyremontowane ³azienki, co znacznie zwiêksza komfort przebywaj±cych w nich pacjentek. Wyremontowany zosta³ równie¿ korytarz Oddzia³u. Nie jest to jednak koniec zmian. W 2013 roku przymierzamy siê do pierwszego etapu robót, które bêd± dotyczyæ generalnego remontu sal porodowych oraz sali ciêæ cesarskich. Stawiamy na przysz³o¶æ i przysz³e mamy z powiatu tczewskiego. Nie chcemy, aby szuka³y opieki medycznej poza naszym miastem. Naszym marzeniem jest utworzenie nowoczesnego Oddzia³u Ginekologicznego-Po³o¿niczego. Chcemy zapewniæ przysz³ym i ¶wie¿o upieczonym mamom jak najbardziej komfortowe warunki w tym bardzo wa¿nym dla nich czasie. Chcemy, ¿eby mog³y siê czuæ u nas bezpieczne i szczê¶liwe.

ZDJÊCIA ODDZIA£U PO£O¯NICZEGO